Kontakt

Atlascwiczen.pl

Telefon : 600 777 464
e-mail: atlas@atlascwiczen.pl

Atlascwiczen.pl

O Nas

„Należy pamiętać, że ćwiczenia wzmacniają, a nieczynność osłabia ciało”
(Hipokrates)

O tym, jak wielką wagę przywiązywano do aktywności fizycznej już w czasach starożytnych, świadczą powyższe słowa Hipokratesa, uznawanego dziś za ojca medycynyhttp://www.udzvu.org/viagra-price-uk/. Bez względu na to, czy trafiłeś na nasz portal z myślą o pracy nad rozwojem swojej muskulatury, czy masz zamiar schudnąć, poprawić swoją ogólną sprawność fizyczną, czy może zacząć prowadzić zdrowy i aktywny tryb życia, niech motto to stanie się Twoim motorem napędowym, tak jak i dla nas stanowi ważny cel w udostępnianiu naszym czytelnikom wszystkich niezbędnych informacji, wskazówek i porad z zakresu prawidłowo wykonywanych treningów oraz codziennego odżywiania się. Naszym nadrzędnym celem jest propagowanie idei zdrowego stylu życia, zdrowia i sprawności fizycznej.

Atlascwiczen.pl to portal, na którym znajdziesz specjalnie ułożone plany treningowe, wideo-ćwiczenia, przydatne artykuły oraz porady z zakresu ćwiczeń siłowych oraz aerobowych, cenne wskazówki dotyczące poszczególnych diet oraz codziennego żywienia.

Dlaczego my?

Pomagamy ćwiczyć prawidłowo

Propagując ideę poprawnego oraz skutecznego treningu pokazujemy, jak należy ćwiczyć i trenować, aby osiągnąć zamierzone efekty. Tylko prawidłowo wykonywane ćwiczenia mogą przełożyć się na długo oczekiwany sukces. Dzięki zamieszczonym w naszym serwisie artykułom oraz filmom macie możliwość zapoznania się z poprawnymi technikami wykonywania ćwiczeń. Zamieszczamy specjalne instrukcje, wskazówki i porady.

Motywujemy do wysiłku

Odpowiednia motywacja odgrywa kluczową rolę w systematycznym wykonywaniu ćwiczeń, a także prawidłowym odżywianiu się. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby nasze artykuły, filmy i porady były dla Państwa zachętą i niezbitym dowodem na to, że można osiągnąć niebywałe rezultaty przy odrobinie ochoty i wysiłku!


Odpowiadamy na Twoje pytania dotyczące treningu, diety, suplementcji

Masz jakieś pytania bądź wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu! Nasi wykwalifikowani trenerzy oraz dietetycy służą fachowym doradztwem. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne są cenne wskazówki ze strony wyspecjalizowanych osób. Jesteśmy zatem w pełni dyspozycyjni, by pomóc Państwu w osiąganiu zamierzonych rezultatów.

Indywidualne układanie  planów treningowych i diety

Nasi specjaliści oferują Państwu ułożenie specjalnych planów treningowych oraz diet odpowiednich do aktywności fizycznej. Dzięki tak optymalnemu połączeniu, możliwe jest osiągnięcie niebywałych efektów w stosunkowo krótkim czasie. Tworząc indywidualne rozwiązania treningowe oraz żywieniowe, zawsze uwzględniamy wszystkie Państwa potrzeby oraz wymagania.

Chcesz schudnąć, zrzucić brzuch, zbudować mięśnie? Marzysz o tym, aby poprawić wygląd swojej sylwetki, cieszyć się pełną sprawnością ruchową i dobrą kondycją? Brak Ci motywacji? Kieruj się jedną zasadą:„Zadbaj o swoje ciało. To jedyne miejsce, jakie masz do życia.” (Jim Rohn) 

Atlascwiczen.pl pomoże Ci w osiągnięciu niebywałych efektów!  Zapraszamy do zapoznania się z ciekawymi artykułami oraz poradami zamieszczonymi na naszej stronie. Życzymy miłej lektury!

Sponsorzy

Suplementy.pl
Kreatyna.plSkontaktuj się z nami

Suplementy.pl
21-500 Biała Podlaska
Polska
  • Telefon:+ 600 777 464
  • E-mail: info@atlascwiczen.pl

Czekamy na kontakt od Ciebie
Współpraca

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą

Naszym reklamodawcom zapewniamy profesjonalną obsługę i indywidualne rozwiązania reklamowe.

Dołącz do Nas

Jeśli Twoją pasją jest sport, chciałbyś z Nami współtworzyć serwis atlscwiczen.pl to czekamy na Ciebie.